(+48) 602 74 24 77 biuro@kaszubskilas.pl

O nas

Kaszubski las

Poznajcie naszą kaszubską gościnność

Przez długie lata pracowaliśmy tak jak zapewne Państwo:  w mieście, w ciągłym biegu oraz stresie.  Szukając niejednokrotnie miejsca do wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku, stale wracaliśmy w rodzinne strony.

Z tego właśnie powodu poświęciliśmy swoje kariery i kilkanaście długich miesięcy przygotowań, aby wiosną 2019 roku oddać do Państwa dyspozycji GOŚCINIEC KASZUBSKI LAS. Nasz obiekt składa się z dwóch budynków, które zostały wykończone w podwyższonym standardzie z elementami regionalnego folkloru.

Przyjemne, jasne wnętrza, dużo naturalnego, bielonego drewna, tłuczonych kamieni, starej cegły w połączeniu z nowoczesnym oświetleniem oraz specjalnie dla nas wykonanymi meblami, nadają temu miejscu ciepłego klimatu. Delikatne dodatki kaszubskie i kociewskie nawiązują do naszych korzeni i są dopełnieniem, bez którego nie byłoby KASZUBSKIEGO LASU.

Nasza serdeczna obsługa sprawi, że czas spędzony w Gościńcu pozwoli  Państwu poznać prawdziwą kaszubską gościnność. Na śniadania serwujemy produkty, które pochodzą z gospodarstw naszych Przyjaciół i Sąsiadów: jest pysznie, domowo, swojsko i… kaszubsko.

Przygotowaliśmy dla Państwa 2 apartamenty (Ap1 do 6 osób a Ap2 do 8 osób) oraz 4 pokoje 2-osobowe.  Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, a apartamenty dodatkowo wyposażone są w aneksy kuchenne, przestronny salon oraz taras w widokiem na rzekę Wierzyca i dwiema ławeczkami.

KaszubskiLas O nas

Pytania? Rezerwacja terminu?